Interesne dejavnosti Petrovče

Interesne dejavnosti za šol. l. 2018/19 za razredno stopnjo

Interesne dejavnosti za šol. l. 2018/19 za predmetno stopnjo

Razredna stopnja
Interesna dejavnost Učiteljica Razred A urnik B urnik
Bralna značka učiteljice od 1. do 5. razreda 1. do 5. razred po dogovoru po dogovoru
Šolska skupnost Bubik Polovšak Maja 1. do 5. razred po dogovoru po dogovoru
Cici zbor Ašenberger Valentina 1. in 2. razred

petek, 6. ura

petek, 6. ura

Plesni krožek Dvornik Sergeja 1. razred torek, 7. ura torek, 7. ura
Plesni krožek Dvornik Sergeja 2. razred četrtek, 6. ura četrtek, 6. ura
Plesni krožek Dvornik Sergeja 3. razred sreda, 7. ura sreda, 7. ura
Otroški pevski zbor Žolnir Anita 3. do 5. razred ponedeljek in petek, 6. ura ponedeljek in petek, 6. ura
Lutkovni krožek Divjak Marika 3.b razred četrtek, 7. ura četrtek, 7. ura
Angleška bralna značka učiteljice angleščine 1. do 5. razred po dogovoru po dogovoru
Plesni krožek Bubik Polovšak Maja 4. in 5. razred torek, 7. ura torek, 7. ura
Vesela šola Gaberšek Smilja 4. in 5. razred torek, 6., 7. ura  
Nemška bralna značka Kobale Potočnik Gordana 4. in 5. razred po dogovoru po dogovoru
Bober - tekmovanje v računalništvo Guček Barbara 4. in 5. razred sreda, 6. ura sreda, 6. ura
Kresnička

Melavc Veronika

4. in 5. razred torek, 7. ura torek, 7. ura
Naravoslovni krožek Đokič Svetlana 4. in 5. razred po dogovoru po dogovoru
Planinski krožek Žibret Dragica 1. do 3. razred sobota  sobota
Planinski krožek Zupanc Karmen 4. in 5. razred sobota sobota
Vokalno instrumentalna skupina Žolnir Anita 5. razred četrtek, 7. in 8. uro po dogovoru  
Predmetna stopnja
Interesna dejavnost Učitelj/ica Razred A urnik B urnik
Plesni krožek Bubik Polovšak Maja 6. razred torek 7. ura  
Vesela šola Gaberšek Smilja 6. do 9. razred torek, 6. in 7. ura  
Planinski krožek Kavčič Peter 6. do 9. razred sobota sobota
Folklora Turnšek Helena 6. do 9. razred četrtek, 7. ura  
Angleška bralna značka učiteljice angleščine 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Angleški dramski krožek Veronika Tavčar 8. razred po dogovoru po dogovoru
Zgodovinska bralna značka Dobnik Jerica 6. do 9. razred ponedeljek, 7. ura ponedeljek, 7. ura
Debatni krožek Sevnik Leben Natalija 7. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Radijski krožek Bubik Polovšak Maja 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Zoo krožek Drobež Olga 6. do 9. razred petek, 6. ura petek, 6. ura
Računalništvo Guček Barbara 6. do 9. razred  po dogovoru po dogovoru
Bober – tekm. v računalništvu Guček Barbara 6. do 9. razred sreda, 6. ura sreda, 6. ura
Bralna značka Krajnc Barič Tatjana 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Likovni krožek Valenčak Zala 6. in 7.  razred petek, 7. in 8. ura  
Likovni krožek Valenčak Zala 8. in 9. razred   petek, 7. in 8. ura
Vokalno instrumentalna skupina Žolnir Anita 5. do 9. razred  četrtek, 7. in 8. ura po dogovoru  
Mladinski pevski zbor Žolnir Anita 6. do 9. razred sreda, 6. ura sreda, 6. ura
Mladinski pevski zbor Žolnir Anita 6. do 9. razred sreda, 7. ura sreda, 7. ura
Mladinski pevski zbor Žolnir Anita 6. do 9. razred ponedeljek, 7. ura ponedeljek, 7. ura
Mladinski pevski zbor Žolnir Anita 6. do 9. razred četrtek, 6. ura četrtek, 6. ura
Ročna dela (šivanje, pletenje, kvačkanje, makrame …) Kobal Slavica 6. do 9. razred po dogovoru /
Nemška bralna značka Kobale Potočnik Gordana 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Plesni krožek Bubik Polovšak Maja 7. do 9. razred torek, 8. ura torek, 8. ura
Humanitarni krožek Đokić Svetlana 6. do 9. razred po dogovoru  po dogovoru
Naravoslovni krožek Đokić Svetlana 6. razred po dogovoru  po dogovoru

 

 

Ponosni smo na ...

mobilnost  

sio2020 300x156

5ZaNasmeh

kulturna sola
k u l u r n a  š o l a

zdrava sola

Koledar dogodkov

May 2019
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 logo tosemjaz obcinazalec  SAFEsi  tom-moder  petka  zavodzasolstvo

Pravno obvestilo   |   Prijava   |   © OŠ Petrovče 2012