OŠ Petrovče

V spodnji razpredelnici si lahko ogledate interesne dejavnosti, ki bodo letos na voljo na osnovni šoli Petrovče. Za prijavo na želeno interesno dejavnost prosimo, da izpolnete naslednji obrazec.

OPOMBA: če želite svojega otroka prijaviti na več interesnih dejavnosti, morate za vsako dejavnost izpolniti nov obrazec.

Interesna dejavnost Ime in priimek Razred A urnik B urnik
Angleške bralne urice Natalija Sevnik Leber 4. do 6. razred / ponedeljek, 6. ura
Angleške pravljične urice Maja Pauković 3. razred sreda, 6. ura sreda, 6. ura
Cici zbor Valentina Ašenberger 1. in 2. razred torek 6. ura torek 6. ura
Dramski krožek Sonja Rebernik 5. do 7. razred četrtek četrtek
Folklora Helena Turnšek 1. do 5. razred ponedeljek, 7. ura ponedeljek, 7. ura
Helena Turnšek 6. do 9. razred četrtek 7. ura četrtek 7. ura
Geografski krožek Brigita Oberžan 6. in 7. razred / petek, 6. ura
Glasbene urice Maruša Kolar 1. razred Po pouku /
Kresnička Veronika Melavc 4. in 5. razred po dogovoru po dogovoru
Polonca Počivalšek 4. in 5. razred po dogovoru po dogovoru
Likovni krožek Darja Glušič 2. razred ponedeljek, 6. ura ponedeljek, 6. ura
Zala Valenčak 6. in 7. razred petek, 7. in 8. ura /
Zala Valenčak 8. in 9. razred / petek, 7. in 8. ura
Literarni krožek Suzana Filipčić 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Lutkovni krožek Marika Divjak 1. razred ponedeljek, 6. ura ponedeljek, 6. ura
Male sive celice Natalija Sevnik Leber 7. do 9. razred / torek, 6. ura
Mladinski pevski zbor Anita Žolnir 6. do 9. razred pon. 7. ura, tor., 6. in 7. ura,
sre. 6. ura
pon. 7. ura, tor., 6. in 7. ura,
sre. 6. ura
Otroški pevski zbor Anita Žolnir 3. do 5. razred pon. 6. ura in pet. 6. ura pon. 6. ura in pet. 6. ura
Planinski krožek Peter Kavčič 6. do 9. razred sobota sobota
Karmen Zupanc 1. do 5. razred sobota sobota
Dragica Žibret 1. do 5. razred sobota sobota
Plesni krožek Sergeja Dvornik 1. razred četrtek, 6. ura četrtek, 6. ura
Sergeja Dvornik 2. razred sreda. 6. ura sreda, 6. ura
Sergeja Dvornik 3. razred torek, 7. ura torek, 7. ura
Maja Bubik Polovšak 4. do 6. razred torek, 7. ura torek, 7. ura
Maja Bubik Polovšak 7. do 9. razred torek, 8. ura torek, 8. ura
Priprava na športna tekmovanja Vera Čretnik 6. do 9. razred sreda, 6. ura sreda, 6. ura
Anita Seles Držan 5. do 9. razred sreda, 6. in 7. ura sreda, 6. in 7. ura
Ročna dela Veronika Melavc 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Slavica Kobal 6. do 9. razred po dogovoru po dogovoru
Turistični krožek Brigita Oberžan 6. do 9. razred petek, 6. ura /
Vesela šola Smilja Gaberšek 4. do 9. razred sreda, 7.ura sreda, 7.ura
Vokalno instrumentalna skupina Anita Žolnir 5. do 9. razred / sreda 7. in 8. ura
ZOO krožek Olga Drobež 6. do 9. razred ponedeljek, 6. ura ponedeljek, 6. ura