Zbiralna akcija papirja

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo v naslednjih dveh tednih izvedli 4. zbiralno akcijo odpadnega papirja v tem šolskem letu, in sicer:

– za OŠ Petrovče v torek, sredo in četrtek, 11., 12. in 13. 4., od 16.00 do 19.00

– za POŠ Trje v torek in sredo, 18. in 19. 4., od 14.00 do 18.00

V nadaljevanju vas seznanjamo z nekaj informacijami, povezanimi z zbiralno akcijo.

Vsak učenec naj sodeluje vsaj v eni od petih akcij, če želi za znižanje stroškov, povezanih s šolo, koristiti finančna sredstva.

Prosimo vas, da v akcijo zbiranja ne vključujete kartonov in kartonskih embalaž, ker nam jih pri odkupu zavrnejo.

Učenci vozači od 6. do 9. r. (Pirešica, Galicija) lahko papir oddajo tudi v času zbiranja na POŠ.

Če imate večje količine, jih lahko peljete na Surovino Žalec, šoli pa prinesete tehtni list.

Vabljeni k udeležbi!