Interesne dejavnosti OŠ Petrovče

Naziv dejavnostiRazredTerminIzvajalecLokacija (učilnica/kabinet/izven šole)
Atletika1. razredPonedeljek, 7. uraPeter KavčičTelovadnica
Atletika2. razredTorek, 7. uraPeter KavčičTelovadnica
Bober–tekmovanje iz računalništva7.–9. razredPonedeljek, 7. uraDejan KošeninaRačunalnica
Bralni klub6. razedPonedeljek, 7. ura (na 14. dni)Marjana LešnikSLO 2
Bralni klub7. razredPonedeljekSuzana FilipčićNa daljavo, občasno 6. in 7. ura v SL1 ali v učilnici na prostem
Bralni klub8. in 9. razredPonedeljek, 7. uraVeronika Udrih TavčarGUM
Cici zbor1. razredPonedeljek, 5. uraValentina Ašenberger5. b
Cici zbor2. razredSreda, 6. uraValentina Ašenberger5. b
Čebelarski krožek6.–9. razredPo dogovoruPo dogovoru
Debatni klub9. razredPetek, 6. uraNatalija Sevnik LeberTJ1
Folklora5. razredČetrtek, 6. uraHelena TurnšekTV3
Folklora6. razredPonedeljek, 6. uraHelena TurnšekTV3
Likovni krožek6. in 7. razredPetek, 7. in 8. uraZala ValenčakLUM
Literarni krožek6.–9. razredPo dogovoruSuzana FilipčićNa daljavo
Male sive celice7.–9. razredPetek, 6. uraNatalija Sevnik LeberTJ1
Mladi mojster4. razredPetek, 6. uraKarmen ZupancGospodinjska učilnica 2
Mladinski pevski zbor6. razredPonedeljek, 7. uraAnita ŽolnirGUM
Mladinski pevski zbor7. razredSreda, 6. uraAnita ŽolnirGUM
Mladinski pevski zbor8. razredPonedeljek, 6. uraAnita ŽolnirGUM
Mladinski pevski zbor9. razredSreda, 7. uraAnita ŽolnirGUM
Otroški pevski zbor3. razredPetek, 5. uraAnita ŽolnirGUM
Otroški pevski zbor4. razredPetek, 5. uraAnita ŽolnirGUM
Otroški pevski zbor5. razredPetek, 6. uraAnita ŽolnirGUM
Planinski krožek1.–9. razredPo dogovoruDragica Žibret, Karmen Zupanc in Peter KavčičPo dogovoru
Plesna skupina Fontana8. in 9. razredPo dogovoruMaja Bubik PolovšakTelovadnica
Plesni krožek1. razredTorek, 6. uraRebeka RosTV3
Plesni krožek2. razredPonedeljek, 6. uraRebeka RosTV3
Plesni krožek3. razredČetrtek, 6. uraSergeja DvornikFitnes
Plesni krožek4.–6. razredPonedeljek, 6. uraMaja Bubik PolovšakTelovadnica
Plesni krožek7.–9. razredPonedeljek, 7. uraMaja Bubik PolovšakTelovadnica
Računalništvo7.–9. razredSreda, 7. uraDejan KošeninaRačunalnica
Radijski krožek6.–9. razredPo dogovoruMaja Bubik PolovšakKabinet ŠSD in radijski kabinet.
Šolsko novinarstvo6.–9. razredPo dogovoruSuzana FilipčićNa daljavo
Ustvarjalnice1. razredPonedeljek, 6. uraMaja PaukovićGospodinjska učilnica 2
Vesela šola4.–9. razredPonedeljek, 7. uraKarmen ZupancRačunalniška učilnica ali zgodovina (po dogovoru)
Vokalno–instrumentalna skupina6.–9. razredPo dogovoruAnita ŽolnirGUM
Vrstniška mediacija6.–9. razredSreda, 6. ura, 7. uraSergeja HarinskiNAR ali na daljavo
ZOO krožek6.–9. razredPetek, 6. uraOlga DrobežNAR