Skoči na glavno vsebino

Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

Naša šola se je letos vključila v slovenski projekt Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. V okviru omenjenega projekta so 12. 4. naši učenci (Zala Drama, Jakob Selišek, Izak Miglič, Taja Strojin, Zoja Tita Držan in Lara Vuherer) z mentorico Anito Žolnir obiskali Novi tednik in Radio Celje, kjer so v studiu posneli 4 pesmi, z njimi pa so novinarji opravili tudi krajši intervju.
Na FB in spletni strani Radia Celje si lahko pogledate posnetke nastopov.  Reportažo o tem dogodku pa ste si lahko prebrali tudi v časopisu NT.

Izbrani pa so bili tudi polfinalisti in zelo smo veseli, da so med njimi tudi naši učenci. Tako bodo na prireditvi, ki bo v soboto, 11. junija, ob 10.00 v Citycentru Celje, barve naše šole zastopale Taja Strojin, Zoja Tita Držan in Lara Vuherer s pesmijo Daj se nasmej. Polfinalna oddaja se bo snemala in predvajala preko streaminga v živo na YouTube kanalu Radia Celje.

Vabljeni k poslušanju …

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost