Skoči na glavno vsebino

Pozor, fantje berejo!

V sredo, 31. 1. 2024, so se v šolski knjižnici ponovno zbrali fantje, ki so na tokratnem srečanju brali o dosežkih športnikov iz Knjige rekordov 2024. Ob pogovoru o rekordnih dosežkih z učiteljem Petrom Kavčičem, se je fantom utrnila ideja, da bi tudi na naši šoli organizirali najštevilčnejši boj med dvema ognjema in se tako vpisali v Knjigo rekordov. Zaenkrat je ostalo le pri ideji …

Ob koncu druženja pa so se fantje pomerili v spretnosti. V najkrajšem času so morali nit sukanca napeljati v šivankino uho. Šahovska ura je pokazala, da je bila mlajša ekipa četrtošolcev nekoliko hitrejša in spretnejša, zato so jim petošolci iskreno čestitali.

Mentorja:

Peter Kavčič, športni pedagog

Tatjana Krajnc Barič, knjižničarka

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost