Skoči na glavno vsebino

Pričarali smo nasmehe

»Dobrodelnost vedno pričara nasmeh« je slogan trgovine Hofer, ki že od leta 2017 izvaja dobrodelni projekt Nasmeškotek, s katerim pomagajo otrokom in mladostnikom iz socialno šibkih družin.

Nasmeškotki so piškotki, ki s čarobno močjo pričarajo nasmeh na obraz tistemu, ki ga podari, in tistemu, ki ga prejme. Letošnji so posebni tudi zato, ker ob piškotku napišete ime osebe, ki ji je namenjen npr. družinski člani, prijatelj/-ica, sosed, sošolec/-ka, učitelj/-ica ali kar vsi našteti 😊.

Učenci podaljšanega bivanja smo se na Botrstvo v Sloveniji vedno kreativno odzvali in sodelovali na natečaju. Ker nam je leto 2021 postreglo s številnimi spremembami, smo tudi sami uvedli eno … v 2. b so učenci izdelali OGROMEN NASME(H)ŠKOTEK, ki vsakemu posamezniku, ki obišče 2. b, pričara nasmeh na obrazu. V ogromen piškot so mladi »dobrodelniki« barvali in lepili svoje piškotke različnih okusov.

Majhna dejanja VODIJO k VELIKIM spremembam, zato vam želimo veliko NASMEHOV v letu 2022.

Karmen Zupanc, izvajalka RaP

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost