Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi – Areh – 1. dan

Prišla je težko pričakovana šola v naravi, ki smo se je vsi neizmerno veselili. Najprej smo prtljago zložili v avtobus in se odpeljali do zasneženega Areha, kjer smo se udobno namestili. Kasneje je sledilo slastno kosilo (dunajski zrezek in pomfri), po počitku pa smo se odpravili na zasneženo smučarsko progo in se razdelili v skupine. Po smučanju, ki je minilo prehitro, smo se odpravili v sobe in se skupaj podružili. Nekateri smo spremljali razburljivo nogometno tekmo. Zvečer smo se odpravili na večerjo, nato pa odšli na krajše predavanje o nordijskem smučanju. Zgodil se je nepričakovan obisk parklja, ki nas je zelo prestrašil, a nam je na koncu vseeno razdelil paket bonbonov.  Polni vtisov se prijetno utrujeni odpravljamo spat in vas vse prav lepo pozdravljamo z Areha.

Zapisale Neja, Neli, Anja in Ela iz 7. C

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost