Skoči na glavno vsebino

SŠ za storitvene dejavnosti in logistiko

Za bodoče dijake srednjih šol se bliža dan odločitve in s tem njihova vizija nove izobraževalne poti.

Vsi kandidati za vpis letos na informativnih dnevih niso doživeli utripa šole, niso začutili delovnega vzdušja v naših delavnicah in niso slišali vrveža na šolskih hodnikih. Zato je mogoče marsikomu končna odločitev težka. Da bi vsem tistim, ki še ne vedo natančno, kam bi?, pomagali pri njihovi odločitvi, smo na Srednji šoli za storitvene dejavnosti in logistiko v Celju pripravili nekakšen informativni dan po informativnem dnevu:

  • Da nas bodo še bolje spoznali.
  • Da nas bodo lahko še kaj vprašali.
  • Da bodo lahko preprosto z nami!

Spletni dogodek se bo odvijal v četrtek, 11. 3. 2021, od 17. ure dalje na spodnji povezavi:

https://arnes-si.zoom.us/j/94812019276

Vljudno vabimo vas in seveda vaše učence, da se nam pridružite! Naši dijaki vam bodo zaupali, zakaj so se odločili za naše programe. Učitelji, svetovalna služba in ravnateljica pa vam bomo na voljo, da boste lahko od nas dobili še zadnja pojasnila, ki bodo morda ključna za odločitev.

Veselimo se srečanja z vami in vas hkrati prosimo, da informacijo posredujete vašim učencem, ki se za naslednje šolsko leto vpisujejo v srednjo šolo.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost