Skoči na glavno vsebino

ŠVN v Gorenju – DAN 3

Zjutraj smo imeli po jutranji telovadbi sestanek, na katerem smo izvedeli, kako bo potekal današnji dan, nato pa smo imeli malo prostega časa do zajtrka. Sledilo je temeljito pospravljanje sob, saj nekateri učenci včeraj nismo bili najbolj zadovoljni s podeljeno oceno. Po odličnem zajtrku smo se pripravili na dopoldanske aktivnosti. Tudi tokrat smo se zamenjali, in sicer: 6. a je odšel do potoka in si ogledoval različne ličinke, 6. b je odšel na igrišče, učenci  6. c pa smo odšli plezat. Po končanih aktivnostih smo se odpravili v sobe ter se pripravili na kosilo. Najbolj nas je razveselila sladica, saj so nam kuharice razdelile slasten sladoled. Ko smo pojedli in se spočili, smo se odpravili na dolg pohod. Nazaj smo prišli izmučeni, zato je seveda prijala malica – težko pričakovani krofi. Po počitku smo se navečerjali, zdaj pa sledita disko in družabne igre. Zelo se veselimo druženja s sošolci in sosošolci, saj je to naša zadnja noč v letošnji šoli v naravi.

Zapisali poročevalki 6. c: Taja Strojin in Neli Kramaršek

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost