Skoči na glavno vsebino

Dnevnik šestošolcev CŠOD Peca – 1. dan

Danes, 6. februarja 2023, smo se ob 8. uri zbrali pred OŠ Petrovče. Na avtobus smo zložili vso prtljago in smučarsko opremo. Preden smo odšli, smo pojedli malico in se počasi odpravili na pot. Vozili smo se dobro uro in pol. Ko smo prišli v dom, smo vzeli kovčke in odšli v sobe. Vodja CŠOD Peca, gospa Metka, nam je razložila pravila. Po odličnem kosilu smo se preoblekli v smučarska oblačila in se odpeljali do smučišča. Na smučišču so preverili naše smučarsko znanje in nas nato razporedili v skupine. Bilo je zabavno, ker smo se že prvi dan naučili veliko novega. Ob vrnitvi smo imeli počitek, nato večerjo, po kateri je sledilo presenečenje z rojstno dnevno torto. Danes praznujeta rojstni dan Ema in Špela. Zapeli smo jima rojstnodnevno pesem. Pred spanjem smo si ogledali izobraževalni film Z nami na smuči.Avtorica: A. Kociper, 6. B

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost