Skoči na glavno vsebino

Lep odziv na prijazno dejanje …

Četrtošolci OŠ Petrovče so v okviru projekta Naša mala knjižnica brali knjigo Zadeva z Levom, kjer je opisano tudi nenavadno prijateljstvo med Levom in brezdomcem Maksom. Njuno prijateljstvo se je četrtošolcev zelo dotaknilo in so se pred počitnicami odpovedali svojim sladkarijam ter jih poklonili brezdomcem v Celju. Kako se odzvali, pa si lahko preberete spodaj …,

Včeraj smo prevzeli prekrasen paket Vaših učencev. Za vsako donacijo smo izredno hvaležni, takšna gesta nas pa še posebej gane. Iskrena hvala dragi učenci, zahvala pa gre tudi Vama, mentoricama, ki s svojim delom pomembno prispevata, da bodo ti otroci odrasli v sočutne posameznike. Na spletno stran sem delila prispevek o Vašem mini projektu, zato Vas vabim, da si ga preberete:

Učenci OŠ Petrovče s sladkarijami razveselili stanovalce Zavetišča za brezdomne Celje – JZ Socio

Lep, sončen pozdrav,

————————————————

Kaja Golija

Strokovna vodja

Zavetišče za brezdomne

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost