Skoči na glavno vsebino

Letovanje na Debelem Rtiču med 29. 6. in 6. 7. 2024

Naša šola se je tudi letos pridružila dobrodelnemu projektu MIKova karavana otroškega smeha, s katerim lahko učencem iz socialno šibkejših družin omogočimo brezplačne poletne počitnice na Debelem Rtiču.

KRITERIJI ZA PRIJAVO

  • Dva učenca s OŠ Petrovče in dva učenca s POŠ.
  • Starost učenca med 6 in 12 let.

Eden izmed kriterijev:

  • Prejemanje denarne socialne pomoči na podlagi predpisov o socialnem varstvu.
  • Dolgotrajna brezposelnost staršev (enega ali obeh).
  • Dolgotrajna bolezen v družini.
  • Dolgotrajni socialni problemi in druge posebnosti v družini.

Pričarajte nasmeh na obraz vaših otrok tudi z našo pomočjo, tako da prijavite vašega otroka na letovanje do najkasneje 6. 5. 2024.

Ekipa vzgojiteljev poskrbi za pester program od jutra do poznega večera, bogat s športnimi, plesnimi in ustvarjalnimi aktivnostmi. Vsako leto poskrbijo tudi za krajši izlet v bližnji okolici letovišča Debeli Rtič. Oglejte si video in foto utrinke s prejšnjih letovanj in preberite še več o projektu na priložnostni spletni strani, da bi lažje sprejeli odločitev in prijavili svoje otroke na letovanje – www.mik-ce.si/mikova-karavana.

Prijavnica se nahaja tukaj.

Prijavo prinesite osebno svetovalni delavki ali pošljite »scan« prijave na e-mail sasa.puntar@os-petrovce.si.

Za dodatne informacije o projektu smo vam na voljo na telefonski številki 03 713 19 61 ali na elektronskem naslovu sasa.puntar@os-petrovce.si.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost