Skoči na glavno vsebino

NOVO: FOTOGRAFSKI TEHNIK V CELJU

Z veseljem vam sporočamo, da bodo v šolskem letu 2021/2022 na Srednji šoli za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje na NOVO izvajali izobraževalni program FOTOGRAFSKI TEHNIK. Program je primeren za učence, ki jih veseli fotografiranje na različnih področjih, fotografiranje in snemanje s fotografsko in snemalno opremo, obdelovanje slikovnega gradiva, delo v fotografskih laboratorijih … Fotograf nam s fotografijo odkriva dogajanja, ki so trajala le delček sekunde, kot je zmaga atleta na tekmovanju, ali pa dogodke, ki so potekali dalj časa, npr. faze sončnega mrka. Več o programu lahko preberete na njihovi spletni strani www.hvu.si. Razpisan pa imajo en oddelek fotografskega tehnika – to pomeni, da bodo sprejeli 28 dijakov.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost