Skoči na glavno vsebino

Pozor, fantje berejo!

Še zadnjič v tem koledarskem letu so se v šolski knjižnici zbrali fantje, ki imajo radi šport. Tokrat je tekla beseda o košarki. V PIL -u so fantje brali športne novice, iz katerih so izvedeli nekaj podatkov o našem košarkarskem šampionu Luki Dončiču. Skupine so se pomerile v kvizu in si s pridobljenimi točkami omogočile večje število metov na mini koš. Vse ekipe so pokazale veliko znanja in spretnosti, zato je bil končni rezultat zelo tesen in skoraj ni bilo mogoče določiti zmagovalca. So se pa za nagrado vsi posladkali.

Na koncu srečanja smo se dogovorili, da se bomo na našem naslednjem srečanju »lotili« Knjige rekordov 2024 in si zaželeli lepe prihajajoče praznične dni.

Mentorja

Peter Kavčič

Tatjana Krajnc Barič

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost