Skoči na glavno vsebino

Športniki navdušili že na začetku novega šolskega leta

Čeprav se je šolsko leto šele dobro začelo, so naši učenci in učenke na športnih terenih že dokazali svojo kvaliteto.

Na ekipnem področnem prvenstvu v atletiki so zablestela zlasti dekleta. Med šolami celjske regije boljše od OŠ Petrovče bilo ni nobene. Ja, res se sliši pravljično, saj naslov prvakinj zagotavlja tudi nastop na državnem prvenstvu v Mariboru. Tudi fantje so končali na stopničkah, dvignili so pokal za tretje mesto.
V Grižah pa je potekalo občinsko prvenstvo v nogometu za starejše učenke in učence. Izplen je bil skoraj popoln. Dekleta so premagala tako OŠ Griže (6:0) kot tudi OŠ Šempeter (1:0) ter posledično osvojila naslov prvakinj. Fantje so za las ostali brez zlatih kolajn. Po polfinalni zmagi proti OŠ Griže (1:0), so v velikem finalu, ob številnih neizkoriščenih priložnostih, morali priznati premoč 1. OŠ Žalec (0:2).

Če se po jutru dan pozna, bomo še lahko poročali o športnih uspehih naših šolarjev.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost