Skoči na glavno vsebino

Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje

Bližajo se informativni dnevi, ki bodo letos izpeljani na prav poseben način. Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje sporoča, da si lahko učenci že zdaj ogledajo INFORMATOR za naslednje šolsko leto, kjer najdejo marsikatero uporabno informacijo.

Svetovalna delavka SŠGT, gospa Vida Lončarič, sporoča vsem staršem in učencem, da je dosegljiva na Teamsih – samo napišite, kdaj želite z njo poklepetati na njen e-naslov: vida.loncaric@ssgt.si. Zapisala je tudi: “Vse kaže, da informativni dan na naši šoli ne bo zadovoljeval vseh čutov in bodo vaši učenci ostali brez nekaj senzornih procesov. Potrudili pa se bomo vseeno za njih, če ne prej, pa ob vpisu. Spremljajo naj nas tudi na naši FB strani, kjer bodo videli kako in kaj doživljajo naši dijaki.

Kdor pa želi priti do informacij v zvezi s šolo, pa je njihov INFORMATOR na voljo TUKAJ

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost