Uvodni roditeljski sestanki

Spoštovani starši!

Vabimo vas na uvodne roditeljske sestanke, ki bodo potekali v živo po naslednjem razporedu:

• v torek, 7. 9. 2021, ob 16.30: starši učencev 2. in 3. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče;
  • v torek, 7. 9. 2021, ob 17.30: starši učencev 6. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče;
  • v četrtek, 9. 9. 2021, ob 16.30: starši učencev 4. in 5. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče;
  • v četrtek, 9. 9. 2021, ob 17.30: starši učencev 7. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče;
  • v torek, 14. 9. 2021, ob 16.30: starši učencev 2. in 3. razredov POŠ Trje v telovadnici Trje;
  • v torek, 14. 9. 2021, ob 17.30: starši učencev 8. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče;
  • v četrtek, 16. 9. 2021, ob 16.30: starši učencev 4. in 5. razredov POŠ Trje v telovadnici Trje;
  • v četrtek, 16. 9. 2021, ob 17.30: starši učencev 9. razredov OŠ Petrovče v telovadnici OŠ Petrovče.

V kolikor bi se epidemiološke razmere spremenile, bomo roditeljske sestanke izpeljali preko aplikacije MS Teams (datum in ura ostaneta nespremenjena). Povezavo za morebitni roditeljski sestanek na daljavo boste starši prejeli na svoj mail ali pa bo objavljena na šolski spletni strani.

Prosimo, da si v nadaljevanju tega obvestila preberete pogoje, ki jih je potrebno izpolnjevati ob vstopu v šolo, in poskrbite, da boste ob prihodu imeli s seboj ustrezno izpolnjeno izjavo, ki jo najdete v priponki tega obvestila in na šolski spletni strani.

Veselimo se prvega srečanja z vami v novem šolskem letu.

Kolektiv OŠ Petrovče in POŠ Trje

z ravnateljico Ireno Kolar

POMEMBNO

Vsi, ki vstopajo v šolo, morajo v skladu z Odlokom o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu (Ur. l. RS, št. 132/21 s spremembami in dopolnitvam) izpolnjevati pogoj prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja (PCT). Pogoj velja za osebe, starejše od 15 let.

Zaradi omejevanja okužbe z virusom COVID 19 je potrebno upoštevanje naslednjega:

• ob vstopu v šolo uporabite masko, ki jo prinesete s sabo, in si razkužite roke,
  • spoštujte ustrezno razdaljo in sedežni red,
  • dogodka se udeležite samo, če ste zdravi.

Ob vstopu v šolo je potrebno oddati izjavo o izpolnjevanju PCT pogojev, ki je na voljo na šolski spletni strani in je hkrati priponka tega obvestila.

Po končanem sestanku vas prosimo, da se ne zadržujete na šolskih površinah.

Hvala, ker boste spoštovali in upoštevali navedene pogoje.