Skoči na glavno vsebino

Državni likovni natečaj “Drevo”

Osnovna šola Šturje iz Ajdovščine je že trinajstič izvedla likovni natečaj DREVO. Na natečaj se je odzvalo preko 120 slovenskih šol z 250 mentorji in več kot 1500 čudovitimi deli. Odziv šol je bil torej izjemen.

Strokovna komisija je imela težko delo in je izbirala med deli v štirih kategorijah (1., 2. 3. triletje ter posebni program). Izbrana dela so nagradili z zlatimi, srebrnimi in bronastimi priznanji. Dela so na ogled na razstavi na OŠ Šturje. Ogled je možen preko spleta na tej povezavi: https://www.os-sturje.si/

Na podružnični šoli Trje so učenci ustvarili nekaj krasnih del, ki so sodelovala v izboru. Najboljši deli učenk pa sta bili nagrajeni z bronastim priznanjem in uvrščeni na razstavo.

Nagrajeni učenki sta:

  • Maja Doberšek, 2.aT
  • Ema Gajšek, 2.aT

Učenkama za njuni deli in prejeti priznanji iskreno čestitam.

mentorica Teja Plešnik

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost