Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

28. 3. 2023 je v telovadnici I. OŠ Žalec potekala prireditev v okviru projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, kjer so se predstavili solisti iz OŠ Griže, OŠ Šempeter, I. OŠ Žalec in seveda tudi štiri naše odlične pevke: tretješolka Taja Volf, petošolka Lina Habot (POŠ Trje), sedmošolka Lara Vuherer in osmošolka Neža Šalej.
Vseh 16 nastopajočih se je odlično odrezalo, zato je imela komisija zelo težko nalogo, med polfinalisti je tudi naša Neža Šalej, s pesmijo Nine Pušlar > Malo, malo.
Še enkrat iskrene čestitke našim učenkam za odlično odpete pesmi, še posebej pa polfinalistki Neži Šalej.
Zmagovalci iz posameznih kategorij bodo sodelovali na polfinalnem izboru, ki bo v mesecu juniju, vsi nastopi pa so vidni na uradnih Youtube in Facebook profilih Radia Ptuj in Radia Celje.

Anita Žolnir, mentorica