Skoči na glavno vsebino

Dobrodelni tek »GIBAM, POMAGAM«

V soboto, 11. maja 2019, smo se učenci naše šole ob 8.00 zbrali v svojih matičnih učilnicah in pojedli malico. Po malici smo se peš odpravili do dvorca Novo Celje, kjer smo poslušali šolski bend, uživali ob plesnih točkah šolskih plesalcev in plesalk ter folkloristov.

Pridružili so se nam še starši in skupaj smo se ogreli. Nato smo se učenci 6. in 7. razredov skupaj s starši, ki so s plačilom štartnine prispevali v Šolski sklad, odpravili na tek. Ostali pa so se preizkusili na gladiatorskem poligonu. Za nami so dva kroga odtekli še 8.- in 9.-šolci, na koncu pa so skupaj s starši tekli  še naši najmlajši učenci. Med prostim časom so nam predstavniki Centra zdravja izmerili krvni tlak ter pregledali sladkor v krvi. Seveda je bilo poskrbljeno tudi za zdravo pecivo, ki so ga spekle naše kuharice.

Za popoln zaključek sicer sončnega aktivnega dne pa so poskrbeli učenci 8. in 9. razredov, ki so v nogometu premagali starše.

Tija Pfeifer, 7. a

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost