Skoči na glavno vsebino

I. GIMNAZIJA V CELJU: Postani Kajuhovec

Ker se počasi približujemo obdobju, ko boste devetošolci začeli intenzivneje premišljevati o šoli, na katero se boste vpisali, so na I. Gimnaziji v Celju za učence v obdobju pred informativnim dnem pripravili nekaj aktivnosti, za katere upajo, da jim bodo njihovo šolo nekoliko približale.

Vabijo vas, da se jim pridružite v izzivih Postani kajuhovec.

Izzive bodo objavljali ob ponedeljkih, sredah in petkih na njihovi šolski spletni strani (www.prvagim.si), FB-strani (https://www.facebook.com/prvagim/) in Instagramu (I. gimnazija v Celju (@prvagim) • Instagram photos and videos).

Prvi izziv bo objavljen v sredo, 13. 1. 2021.

Pripravljajo pa še zanimive interaktivne spletne delavnice za učence. Konec januarja bodo organizirali tudi klepetalnico, kjer boste učenci in starši lahko poklepetali z najihovimi dijaki in profesorji.

O terminih in spletnih povezavah boste obveščeni pravočasno.

Učence in njihove starše vljudno vabijo tudi na informativni dan, ki bo 12. in 13. februarja 2021, kot vse kaže, v elektronski obliki. Povezava do dogajanja bo objavljena na njihovi spletni strani.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost