Skoči na glavno vsebino

Nogometni maraton odlično uspel

Čeprav deževno jutro šoli ni omogočilo izvedbe tradicionalnega dobrodelnega druženja Gibam-pomagam, pa je nadaljevanje prve junijske sobote vendarle postreglo s soncem in dobrodelnostjo. Na igrišču v Dobriši vasi je članom športnih društev Petrovče, Klub mladih KS Galicija in Hofrein uspelo izpeljati nogometni maraton. Prireditev je bila v okviru Petrovčevanja. Ekipi Petrovč in Trja sta v osmih urah neprekinjenega žogobrca dokazali, da je nogomet priljubljen v vseh starostnih kategorijah in da ga še kako dobro obvladajo tudi dekleta. Tekma se je končala z neodločenim izidom, v prijateljskem vzdušju pa se je nadaljevalo tudi druženje ob zelenici. Zmagovalci smo bili pravzaprav vsi.
Organizatorji so zbrali kar 1445 evrov, ki so jih namenili v naš Šolski sklad, zahvala pa gre vsem udeležencem, še zlasti  prostovoljcem vseh treh društev, ki so skozi dobrodelnost in igro povezali dva kraja.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost