Skoči na glavno vsebino

Orientacisti OŠ Petrovče gredo na državno tekmovanje

V soboto, 13. aprila 2024, je v Lokah potekalo zadnje regijsko tekmovanje v planinski orientaciji Savinjske lige. Tekmovalci so zastopali B kategorijo in se odlično odrezali in dosegli naslednje rezultate:

Ekipa »Gozdni Jožeti« so se povzpeli na najvišjo stopničko – 1. mesto. Čestitke!

Ekipi »Štori«je pripadalo 8. mesto, dekletom ekipe »D-vlak« pa 11. mesto.

Skupni seštevek najboljših uvrstitev regijskih tekmovanj je OŠ Petrovčah prinesel 33 točk in uvrstitev na državno tekmovanje v planinski orientaciji SPOT 2024. Tekmovanje bo potekalo v nedeljo, 12. maja 2024, na Boču.

Ponosni smo na naše učence in jim želimo veliko uspeha na prihajajočem državnem prvenstvu! 🌟🏆🌿 Mentorji planinske orientacije OŠ Petrovče

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost