Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi – Areh – 4. dan

Prebudili smo se v sneženo jutro. Pojedli smo kar okusen zajtrk. Še malo zaspani smo se odpravili v sobe in se pripravili na smučanje. Imeli smo se carsko. Zelo je bilo lepo, saj je snežilo. Ustavili smo se v koči, da smo popili skodelico vroče čokolade. Na smučišču smo dobili polno novega znanja, se po smučanju malo spočili in se odpravili na kosilo (njoki ter smetanova omaka). Po kosilu smo imeli čas za druženje in počitek, nato pa smo se ponovno odpravili na smučišče.  Bilo je zelo zabavno.  Kasneje smo se odpravili na predavanje o astronomiji in po tem okusna večerja (hrenovka in pečen krompir). Sledil je »POKAŽI KAJ, ZNAŠ«, kjer je vsaka soba predstavila svoje veščine. In končno je napočil najzabavnejši del dneva, »ŽURKA«, saj smo plesali, peli in se imeli lepo. Prehitro se je končalo. 

Sedaj pa spat in se vidimo jutri okoli 3h pred OŠ Petrovče.

Bye-bye

Napisale sedmošolke Iva, Taja in Zoja

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost