Skoči na glavno vsebino

Zlati na državnem tekmovanju KTO

Na dan mladosti, 25. 5. 2024, se je na Pedagoški fakulteti v Ljubljani odvijalo državno tekmovanje Konstruktorstvo in tehnologije obdelave. Mladi talenti iz vseh regij so se zbrali »pod eno streho«, da izkažejo svoje ročne veščine in jih predstavijo ocenjevalni komisiji.

V letošnjem šolskem letu se je tekmovanja prvič udeležila tudi OŠ Petrovče, ki jo je zastopal Martin Doler, 9. c. Martin je v kategoriji Izdelek iz domače delavnice osvojil zlato priznanje. Svoj leseni izdelek je naslovil: Čas je za potovanje znanja. Večnamenski izdelek je pritegnil pozornost ocenjevalcev zaradi svoje unikatnosti, povezave materiala z naravo, kreativnosti in ustvarjalnosti za vse ljubitelje lesarske umetnosti; hkrati se je izkazal kot odličen pripomoček za učenje.

Martin bo za svoj izjemen dosežek prejel zlato priznanje na prireditvi Zotkini talenti 2024, ki se bo odvijala v Gallusovi dvorani 2. 6. 2024 v Ljubljani.

Iskrene čestitke Martinu za izjemen dosežek, trud in čas, ki ga je vložil v svoj izdelek.

Karmen Zupanc,

mentorica

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost