Skoči na glavno vsebino

Učna gradiva za novo šolsko leto 2022/23

Spoštovani starši!

Bliža se konec šolskega leta in že razmišljamo o nakupu delovnih zvezkov in potrebščin za prihodnje šolsko leto. Učenci si lahko učbenike izposodijo iz šolskega učbeniškega sklada. Naročilnic ni!

Nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin je prepuščen vaši izbiri. Tudi letos ponudb založb v fizični obliki ne bomo delili. Lahko pa si pri nakupu pomagate s spletnimi povezavami, kjer boste našli ponudbe, ki so jih založbe za vas pripravile.

Prilagamo tudi naš seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin. Skrbno in premišljeno smo izbrali učna gradiva, vi pa se odločite za ponudbo, ki vam najbolj ustreza. Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. št. 713-22-46 (Tatjana Krajnc Barič).

Lepo vas pozdravljamo.

Skrbnica učbeniškega sklada

Tatjana Krajnc Barič

Seznam, ki ga je pripravila šola tukaj.

Ponudbe založb tukaj:

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost