Skoči na glavno vsebino

Velikonočno ustvarjanje tudi »na daljavo«

Letošnje velikonočne praznike smo vsi komaj čakali … da se sprostimo, da se poveselimo, da ob njih pozabimo »našo daljavo«. Upam, da so vam zajčki, pisani pirhi, butarice, čokoladne jajčke in potice, pričarali nasmehe, ki so se razlezli po vašem domu in da ste praznike preživeli, kar se da lepo.

Učenci 4., 5. in 6. razreda (OŠ in POŠ Trje) so, v okviru dela na daljavo pri predmetu TIT in NTE, prejeli nalogo – izdelati velikonočnega zajčka iz lesa ali velikonočno dekoracijo, ki bo vsebovala les. Naloga je bila izredno ODZIVNA in učenci so se nanjo zelo skrbno pripravili. Nekateri so si pripravili pravi tehniški projekt in vanj povabili vse člane družine. Bravo!

Tako so nastali majhni in veliki zajčki, okrogli in vitki zajčki, zajčje družinice, leseni pirhi, piščančki, leseni križ in še kaj …

Ker se vse prijetno in prijazno deli, vas vabimo k ogledu naše/vaše velikonočne dekoracije.

 

HVALA ZA PRIPRAVLJENOST in IZKAZANO DELO. »Skupaj zmoremo«, res drži.

Karmen Zupanc, učiteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost