Skoči na glavno vsebino

Izbirni predmeti v prihodnjem šolskem letu (2020/21)

Poleg obveznih predmetov šola za učence 4. do 9. razreda izvaja tudi pouk obveznih izbirnih predmetov.

Izbirni predmeti predstavljajo popestritev in obogatitev učnega programa. Učenci si jih izberejo glede na svoje interese, sposobnosti in želje.

 

Učenci 2. in 3. triade si lahko (ni pa obvezno) izberejo neobvezne izbirne predmete. Več informacij o NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH si lahko preberete tukaj. Prijave na neobvezne izbirne predmete potekajo preko eAsistenta, in sicer do petka, 24. 4. 2020.

 

Učenci 3. triade si morajo izbrati OBVEZNE IZBIRNE PREDMETE. Prijave potekajo preko eAsistenta do petka, 24. 4. 2019. Učenci  skupaj s starši to naredite doma ali pa se otrok oglasi pri šolski svetovalni delavki.

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za bodoči 7. razred so na voljo tukaj.

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za bodoči 8. razred so na voljo tukaj.

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za bodoči 9. razred so na voljo tukaj.

 

Prijavo na izbirne predmete (obvezne in neobvezne) uredite s pomočjo eAsistenta – dovolj je vključeni Osnovni paket. V kolikor vam to povzroča težave, lahko izbiro otroka sporočite tudi na mail šolski svetovalni delavki maja.bubik-polovsak@os-petrovce.si

Rok za prijavo na izbirne predmete je petek, 24. 4. 2020 .

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost