Skoči na glavno vsebino

Naša mala knjižnica

V petek, 15. 12. 2023, so četrtošolci preživeli zabaven dan v šolski knjižnici. V okviru projekta Naša mala knjižnica so prebrali knjigo Zarja in Živa: Plešasti Perko, nato pa smo dopoldan ustvarjali.

Že med prebiranjem knjige je vsak dobil prav poseben okrasek za novoletno jelko. Nanj je nalepil svojo fotografijo iz časa, ko je bil še dojenček ter zapisal nekaj zanimivosti o svojem otroštvu. Seveda so na pomoč priskočili starši. Okraske smo obesili v šolski knjižnici, nato pa smo se zabavali ob prepoznavanju drug drugega.

Tako kot sestri Helga in Hedvika v knjigi, smo tudi mi pripravili vsak svojo sladico iz piškotov in kreme, si jo okrasili in seveda tudi z navdušenjem pojedli.

S polnimi trebuhi pa smo se lotili še zadnjega izziva: vsak si je izdelal svojo lasuljo. Naše druženje smo zaključili z modno revijo ustvarjalnih pričesk.

Mentorice: Tatjana Krajnc Barič, Maja Bubik Polovšak, Romana Pečnik in Marika Divjak

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost