Skoči na glavno vsebino

Pomladni lov na skriti zaklad narave

 • BeFunky-collage (62)
 • BeFunky-collage (63)
 • BeFunky-collage (64)
 • BeFunky-collage (65)
 • BeFunky-collage (57)
 • BeFunky-collage (58)
 • BeFunky-collage (59)
 • BeFunky-collage (60)
 • BeFunky-collage (67)
 • BeFunky-collage (68)
 • BeFunky-collage (69)
 • BeFunky-collage (70)
 • BeFunky-collage (71)
 • BeFunky-collage (72)
 • Van Lev2

Prijazna gospodična si je nadela pisan klobuk, obula rožnate čeveljce in se odločila, da nas bo obiskala. S seboj je prinesla veeeeelik kovček, saj se bo zadržala nekaj časa. V njeni prtljagi se vse prebuja … vse dehti … vse cveti … vse brenči … mi pa se ob njenih toplejših dneh veselimo sprehodov na svežem zraku. Tej prijazni gospodični je ime Pomlad.

Z novimi začetki prebujanja narave se odkrivajo tudi številne možnosti za aktivnosti na prostem. Lahko se sprehodimo po bližnjem gozdu in občudujemo skrite zaklade, ki nam jih na vsakem koraku ponuja narava.

Učenci 4. in 5. razreda (OŠ in POŠ) so se, v okviru neobveznega izbirnega predmeta tehnika, za »nalogo na daljavo« odpravili na lov za skritimi zakladi narave. Takšne, ki jih v kovčku nosi gospodična Pomlad.

Otroško oko zazna marsikaj, kar je odraslim nevidno. Zato, ODPRITE OČI in boste videli to, kar vidimo mi.

Karmen Zupanc, učiteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost