Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi – Areh – 2. dan

Zjutraj smo se zbudili v lepo sončno jutro, polno pričakovanj. Še vsi zaspani smo se odpravili na okusen zajtrk, ki nas je okrepil. Po kratkem počitku smo se preoblekli v smučarsko opremo in se odpravili na ledeno smučišče. Nadgradili smo svoje znanje o smučanju in se medtem zelo zabavali.

Ko smo končali s smučanjem, smo imeli počitek  nato pa kosilo (juho, riž, kruhove cmoke in pečenko). Po popoldanskem smučanju smo se utrujeni odpravili na predavanje o FIS pravilih na smučišču. Sledil je odhod na večerjo (gres s kakavom), vrhunec dneva pa je bil kviz o varnosti na smučišču, ki ga je vodil psiholog, g. Hederin, idejni vodja tekmovanja Male sive celice, ki je hkrati avtor 7 knjig na to temo. Zmagovalci kviza so bili sladko nagrajeni. Ta dan je bil zelo »fajn«.

 Napisale Lia, Manya in Ema iz 7. B

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost