Skoči na glavno vsebino

Vabilo na božično-novoletno druženje

Spoštovani,

z veseljem vas po treh letih v TOREK, 13. 12., ponovno vabimo na predpraznično druženje v petrovško telovadnico. Vabilo.

Ob 17.00 se bo začela prireditev, na kateri se bodo predstavili mladi pevci, instrumentalisti, folkloristi in plesalci matične in podružnične šole, predvidoma ob 17.45 (po zaključku prireditve) bo sledil dobrodelni bazar, kjer si boste lahko izbrali praznične vizitke, izdelke iz lesa in gline, vrečke čaja, rezance ter praznično pecivo (izdelki naših učencev).

Starši učencev od 1. do 5. r. boste na bazarju lahko prevzeli unikatne razredne koledarje, ki ste jih naročili pri razredničarkah. V primeru, da koledarja niste naročili ali bi želeli večje število, bomo skupaj z donatorjem poskrbeli za tisk dodatnega števila.

Na voljo bo knjižna stojnica, lahko pa si boste privoščili tudi pice in palačinke.

Hvaležni bomo za vaše prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili v Šolski sklad.

Vabljeni, da se nam v torek pridružite.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost