Vabilo na športno druženje v SOBOTO, 23. 9.

v soboto, 23. 9. 2023, ob 9.00 vas vabimo, da se nam pridružite na športno obarvanem dopoldnevu pred Dvorcem Novo Celje, kjer bomo pripravili več aktivnosti za učence, dogajanje pa bo gotovo zanimivo tudi za vas (tek skupaj z učenci, predavanje na temo obvladovanja stresa, test hoje, meritve holesterola in krvnega tlaka …).

Ker je poleg gibanja in medgeneracijskega druženja naš namen tudi dobrodelnost, bomo veseli vaših prispevkov za ŠOLSKI SKLAD. Na samem dogodku boste lahko prispevali v za ta namen pripravljen »nabiralnik«. Zbrana sredstva bomo namenili našim učencem, ki potrebujejo pomoč.

POMEMBNO!

Za učence je udeležba obvezna (delovni dan; od 8.00 do 12.00), zato bo petek, 9. 2. 2024, prost.

Na delovno soboto bodo zjutraj vozili šolski prevozi kot običajno, za povratek pa za tiste učence, ki jih starši ne boste prevzeli ob koncu dogodka, in sicer ob 12.15 izpred parkirišča OŠ Petrovče.

Učenci bodo imeli v šoli malico, kosila ne bo, na dogodku bodo za vse na voljo zdravi prigrizki in voda.

V primeru dežja bomo dogodek odpovedali, o čemer vas bomo obvestili najkasneje v petek dopoldan.

Spoštovani starši, veseli bomo vašega obiska, aktivnega sodelovanja in dobrodelnosti.

Vabilo na sobotno druženje
Časovnica