Skoči na glavno vsebino

Foto natečaj “Za lepšo šolo”

Naša šola se je v letošnjem šolskem letu odzvala povabilu fotografskega projekta »Za lepšo šolo«. Rdečo nit sta predstavljali lepota narave (v gozdu, na domačem vrtičku, v gorah, mestnem parku, na bližnjem travniku, ob potoku …)  ter življenje čebel v njej.

Na foto natečaj smo 11. 5. 2021 posredovali 7 fotografij, ki so vse do 24. 5. 2021 »pridno« zbirale vaše »všečke«. Prve tri fotografije, ki so v tem času pridobile največ glasov, bodo nagrajene s sadikami, paketi semen medovitih rastlin, zmagovalna fotografija pa bo objavljena v Merkurjevem letaku.  

Tako vam z veseljem sporočamo, da je fotografija CVETOČI LANDART, devetošolke ULE LESJAK (mentorica Zala Valenčak) zasedla 2. mesto. BRAVO, ULA!

HVALA vsem – učencem, učiteljem in staršem, za Vašo podporo in aktivno sodelovanje.

Zala Valenčak in Karmen Zupanc, mentorici

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost