Skoči na glavno vsebino

Radijska oddaja ob tradicionalnem slovenskem zajtrku

November ali movember  ali pa celo listopad je mesec številnih praznikov in posebnih dni. Eden takšnih je bil tudi petek, 20. november, ki se je že pričel drugače kot ostali dnevi. Učenke in učenci so si že 1. šolsko uro privoščili kruh, maslo, med, mleko in jabolko … TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK.

Projekt že od leta 2011 obeležujemo v skoraj vseh slovenskih šolah in vrtcih. Lani je imel tradicionalni slovenski zajtrk kar vsak zase, doma, letos pa smo spet skupaj, v šolskih klopeh, in kruh z maslom in medom v šoli čisto drugače tekne! Ne le zato, ker so ga učenci pojedli v družbi sošolk in sošolcev, ampak tudi zato, ker je zajtrk spremljala zabavna radijska oddaja, ki jo je pripravila naša ustvarjalna radijska ekipa. Kot čebele so bile pridne in marljive pri pripravi oddaje Ana Gračner iz 8. c, Iris Stopar in Izabela Ilijaš iz 9. c ter Ula Beltram iz 9. b.

Radijski oddaji lahko prisluhnete TUKAJ.  

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost